HAFTA SONUNA ÖZEL TÜM YAZLIK ELBİSELERDE 20% İNDİRİM!

6.08.2018

KAHVESEVERLER İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİÇalışma arkadaşınız, ailenizden biri, sevgiliniz ya da bir dostunuz için özel bir hediye almak istiyorsunuz. Hediye alacağınız kişinin kahveye düşkünlüğünü de biliyorsunuz ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız aşağıdaki yazı ile size biraz yardımcı olabiliriz.

Karar vermeden önce üç noktayı kafanızda netleştirmeniz gerekiyor;  özel bir ihtiyacı var mı? (değirmen, saklama kabı, filtre vb.),alacağınız kişinin karakteri detaylı işleri sever mi, kalabalıktan hoşlanır mı ve bütçeniz ne kadar bunu belirleyince kahve mi ekipman mı alınır ortaya çıkıyor.

Eğer bir kahve gurusuna hediye alacaksanız onun tüm ekipmanlara sahip olduğunu, herşeyi detaylı bir şekilde araştırma yapmadan kahve ile ilgili alışveriş yapmayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Bu yüzden bir kahve uzmanına alınacak en güzel hediye farklı ve yeni bir kahve çekirdeğidir. Böylece tatmadığı bir kahveyi tadım arşivine katabilir.

Kahveyi çok seven günlük rutininde kahve olan birine hediye alacaksanız birçok farklı seçeceğe sahipsiniz. Bu yakınlarınıza hem kahve hem de ekipman hediye edebilirsiniz;